Forum Medicina Sportiva
Marzec 29, 2024, 15:25:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: JESTEŚMY NUMERAMI, ale na szczęście można to zmienić, postęp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 15900 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nemo
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 212


Zobacz profil
« : Grudzień 09, 2009, 00:18:30 »

NOWA STRONA PTMS-u
Ładne kolory, nowa szata graficzna. Pięknie . Ale na mapce powiatów jesteśmy numerami  i w spisie  posiadających certyfikaty również...... Jak zainteresowany badaniami sportowymi dowie się kto ma uprawnienia ? A może własnie o to chodziCo?Co?Co?Co?? aby nie wiedział ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2009, 00:20:45 wysłane przez nemo » Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2009, 09:19:45 »

To skandal! Myślę,że to jest jednak błąd admina strony. Nie można być aż takim kretynem by umieścić na stronie spis numerków zupełnie świadomie. Czemu ma to służyć? Sprawdź czy masz w swoim mieście specjalistę lub lekarza z certyfikatem!!!!  Ha ha ha  .Chyba tylko nam by sprawdzić kiedy kończy się certyfikat, ale to przecież my i tak wiemy bez tego debilnego wykazu. Czy ktoś wie kto jest organem rejestrowym PTMS? Takie postępowanie jest działaniem na szkodę towarzystwa i jego członków.Można pomyśleć o złożeniu skargi do organu rejestrowego i do komisji rewizyjnej PTMS. Osobiście napiszę skargę do Ministra Zdrowia. Przecież to jakieś jaja ! PTMS jest utrzymywany w lwiej części z naszych składek i opłat za szkolenia. Zarządzie PTMS! Wakacje się skończyły już 3 miesiące temu. Weźcie się wreszcie do roboty i przestańcie sadzić babole.
Zapisane
mkart13
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 09, 2009, 11:38:50 »

Sądzę,że w tej sytuacji można byłoby poprosić o pomoc Związek Powiatów Polskich . Myślę,że nie do reklamowania numerków użyczył swoich map. A Pani Minister Zdrowia może też weźmie pod uwagę to przy wybieraniu konsultanta krajowego medycyny sportowej , bo takie działanie nie rokuja dobrze dla rozwoju medycyny sportowej i budzenia swiadomości wśród braci sportowej . Bo to miało być celem nadrzędnym PTMS-u. Chyba ,ze cel się zmienił i jest tajny/poufny Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co??
Zapisane
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 13, 2009, 00:15:15 »

Trzeba wejść n stronę PTMS-u , wydrukować oświadczenie , wypełnić je i przesłać do Biura Certyfikatów we Wroclawiu . Dane nie będą pełne , bo wiele osób nie korzysta z internetu. ALE TO JUŻ JAKIŚ KROK DO PRZODU........... Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem
Zapisane
karmel
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2010, 19:42:58 »

 ???A gdzie są pełne dane!!! Co? Co? Co?
Zapisane
biwak
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 30, 2010, 21:44:31 »

Jak się sami spiszą to będziesz miał!
Zapisane
grajek5_1966
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 31, 2010, 09:12:02 »

Mamy te same problemy . Odradzam wypisanie waszych nazwisk na liscie tutaj .Walczyć , zwrócic się o pomoc wszędzie gdzie tylko można. Pozdrawiam
                        wuefista
Zapisane
book41
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 03, 2010, 09:37:09 »

Tak , odebrac wszystkie certyfikaty , wpisać specjalistow na listę  i mapy ! Przydzielić tylko numer ( specjalistom też tylko numer!!!) i niech sportowcy i sędziowie rozwiązują te zagadko-rebusy! A co ? Szukają lekarza?
To poszukajcie sobie..
Zapisane
gaga.dag7
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 05, 2010, 13:53:30 »

Do końca kadencji tego ZG beda może juz wszyscy , ale pewnie częśc utraci.... Duży uśmiech Buziak Język
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 05, 2010, 13:55:17 »

Pojawiły się pierwsze nazwiska na stronie PTMS. Szanowne Koleżanki i Koledzy ! Składajcie swoje oświadczenia do Biura Certyfikatów we Wrocławiu. Nareszcie  jest pozytywna informacja i mam nadzieję, że jest też dobra wola ze strony ZG PTMS w stosunku do lekarzy z certyfikatami.
Zapisane
kogut.gdak
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 05, 2010, 16:26:55 »

A nie tylko psioczyć! Podziałać też trzeba żeby było inaczej! Samo się nie zrobi!
Zapisane
g.mojra
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 05, 2010, 21:16:53 »

Nie moge znaleźć druczku .Niby uporzadkowane , ale cos znalećź to jest problem!
Zapisane
marjark
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 251


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 05, 2010, 22:00:23 »

WEJDŹ NA  www.ptms.org.pl   ,kliknij  na pasku u góry KSZTAŁCENIE, potem po lewej na listę lekarzy uprawnionych ...
I tam wyskoczy Ci ta treśc   , co poniżej . Kliknij na podkreślone słowo OŚWIADCZENIE , i tu będzie ta treść :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
INFORMACJA. Zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony danych osobowych (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. "o ochronie danych osobowych"), lekarze posiadający certyfikat nadany przez PTMS, którzy chcą ujawnić swoje dane osobowe na stronie www.ptms.org.pl winni złożyć "Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej" wg podanego wzoru:
Oświadczenie
------------------
Oświadczenie należy przesłać na adres :
Biuro Certyfikatów PTMS
Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
ul. Kościuszki 4
50-038 Wrocław
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



                                   O Ś W I A D C Z E N I E 


                                          Ja niżej podpisana/podpisany*


zamieszkała/zamieszkały*
 


oświadczam,  że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej Zarząd Główny, pl. gen. J. Hallera 1, 90-647 Łódź, zgodnie z art. 7 pkt 2 i 5, art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz  art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 – tekst jednolity, z późn. zm.) dla potrzeb umieszczenia ich na stronie www.ptms.org.pl w wykazie lekarzy posiadających certyfikaty PTMS.

Zakres udostępnionych danych osobowych*:
1. Imię i nazwisko
2. Tytuł naukowy    
3. Specjalizacje  lekarskie;  w przypadku uzyskania specjalizacji z medycyny sportowej  proszę podać rok uzyskania i przesłać kserokopię dokumentu    
4. Miejsce pracy    
5. Miejsce udzielania porady w zakresie orzecznictwa sportowo-lekarskiego (Gabinet, SPZOZ, NZOZ -  nazwa i adres)
6. Adres do korespondencji 
7. Telefon
8. Fax
9. e-mail    

Jednocześnie oświadczam, iż   zostałam/zostałem* poinformowany w myśl art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, że:

1)   administratorem  danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej Zarząd Główny, pl. gen. J. Hallera 1, 90-647 Łódź
2)   dane osobowe zbierane są celu umieszczenia ich na stronie www.ptms.org.pl w wykazie lekarzy posiadających certyfikaty PTMS.
3)   mam prawo dostępu do moich danych osobowych oraz mam możliwość ich poprawiania,
4)   dobrowolnie podaję swoje dane osobowe.


___________________________             ____________________
 (miejscowość, data)                     ( podpis )
 
*niewłaściwe skreślić

Zapisane
swirussmieszek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 06, 2010, 12:14:24 »

Jestem bardzo młodym człowiekiem i bardzo dziwi mnie ,ze dorosli maja takie straszne problemy ze wszystkim. Trafiłem na taka złotą myśl: ,,regulacje są dla idiotów, geniusze potrafią żyć w chaosie".Osobiscie wydaje mi się jednak ,ze nie mogą  nie obowiazywać przepisy i prawa, bo chaos nie jest dobry.
Zapisane
gaga.dag7
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 06, 2010, 20:35:00 »

Pewnie o to właśnie chodzi!
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!