Forum Medicina Sportiva
Marzec 28, 2024, 12:10:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: EKSTREMALNE ZACHOWANIA !!!???  (Przeczytany 90353 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Listopad 14, 2011, 08:23:48 »

,,Francuski sąd skazał zaocznie byłego amerykańskiego kolarza Floyda Landisa na karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu za udział we włamaniu do komputerow laboratorium antydopingowego w Chatenay-Malabry. Kara jest o sześć miesięcy krótsza od tej, jakiej domagała się prokuratura.''
Zapisane
circus.hej
Użytkownik
**
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Listopad 14, 2011, 10:26:03 »

,,Polski zawodnik MMA Tomasz Narkun został uderzony przez rywala podczas ważenia przed galą M-1 Challenge 28, która odbyła się w Rosji. W efekcie Ukrainiec Saparbek Safarow został zdyskwalifikowany przez władze organizacji M-1.''
Zapisane
news
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 313


Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : Listopad 22, 2011, 00:03:15 »

Ciekawy fragment wypowiedzi Yannicka Noaha, zwycięzcy tenisowego French Open w 1983 roku:
,,- W dzisiejszych czasach w sporcie jest trochę jak w bajce z Asteriksem i Obeliksem. Bez magicznej mikstury jest ciężko coś wygrać. Skończmy z hipokryzją i zaakceptujmy w końcu doping, by każdy mógł z niego skorzystać - powiedział Noah, którego syn Joakim jest gwiazdą ligi NBA.Były tenisista zwrócił uwagę na dominację Hiszpanów na boiskach piłkarskich, koszykarskich i w kolarskim wyścigu Tour de France. - A może oni wypracowali innowacyjne i przełomowe metody treningowe? - pytał z ironią 51-letni Noah, który we wszelkich statystykach jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych osobowości Francji.''
                   ***
To w końcu wypowiedź człowieka wiedzącego dużo o sporcie?!?  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 00:06:14 wysłane przez news » Zapisane
circus.hej
Użytkownik
**
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Listopad 22, 2011, 12:34:05 »

Odważne? Czy głupie? A jeżeli ma się takie doświadczenia?  Co?
Zapisane
news
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 313


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Listopad 23, 2011, 08:29:19 »

,,Sędzia uciekł do lasu. Gonili go z siekierami i...... nożami! Kto? Chuligani. Do takiej sytuacji doszło podczas meczu pierwszej ligi Bośni i Hercegowiny (Omladinac vs Capljina 1-1). "Pokonałem w lesie ok. dwóch kilometrów. Dobiegłem do jakiegoś domu, jego właściciel zgodził się mi pomóc i schował w szopie. A goniącej mnie grupie wskazał zły kierunek ucieczki" - przyznał arbiter, który ledwie uszedł z życiem.''
Zapisane
komisarz42
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Listopad 23, 2011, 16:04:37 »

Ciekawy fragment wypowiedzi Yannicka Noaha, zwycięzcy tenisowego French Open w 1983 roku:
,,- W dzisiejszych czasach w sporcie jest trochę jak w bajce z Asteriksem i Obeliksem. Bez magicznej mikstury jest ciężko coś wygrać. Skończmy z hipokryzją i zaakceptujmy w końcu doping, by każdy mógł z niego skorzystać - powiedział Noah, którego syn Joakim jest gwiazdą ligi NBA.Były tenisista zwrócił uwagę na dominację Hiszpanów na boiskach piłkarskich, koszykarskich i w kolarskim wyścigu Tour de France. - A może oni wypracowali innowacyjne i przełomowe metody treningowe? - pytał z ironią 51-letni Noah, który we wszelkich statystykach jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych osobowości Francji.''
                   ***
To w końcu wypowiedź człowieka wiedzącego dużo o sporcie?!?  Mrugnięcie
Facet ma nie  po kolei w główce! Sportowcy i doping = śmierć Co?
Zapisane
karim
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Listopad 24, 2011, 13:38:33 »

Wyobraźcie sobie sportowców od najmłodszych lat,,pędzonych" na hormonie wzrostu i EPO !?
Zapisane
circus.hej
Użytkownik
**
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Listopad 26, 2011, 14:09:05 »

Moze podzielą na miękki i twardy doping? Mrugnięcie
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Grudzień 19, 2011, 09:48:20 »

 Po zakończeniu  spotkania  pierwszej ligi pomiędzy GTPS-em Gorzów Wielkopolski a Energetykiem Jaworzno     wywiązały się przepychanki  pomiędzy zawodnikami.Najmocniej oberwał  polski mistrz świata juniorów z 2003 roku Bartłomiej Neroj.  Co?

Zapisane
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Kwiecień 16, 2012, 07:26:27 »

 ,,Karetka na stadionie bez kierowcy 
14.04.2012. Radio Elka 
Skandal podczas meczu Miedzi Legnica z Chojniczanką Chojnice. Karetka pogotowia, która stała za bramą stadionu, przez co najmniej dziesięć minut nie mogła wjechać na murawę i zabrać nieprzytomnego piłkarza, bo gdzieś zawieruszył się kierowca. W doliczonym czasie gry kapitan Chojniczanki, Paweł Posmyk, zderzył się z Jakubem Grzegorzewskim. Piłkarz z Chojnic padł na murawę nieprzytomny. Pierwszej pomocy udzielali mu zawodnicy i lekarz. W tym czasie dobiegła ekipa służb porządkowych z noszami. Piłkarze Chojniczanki krzyczeli, by szybko ściągnąć karetkę pogotowia. Ambulans stał zaparkowany tuż przed bramą wjazdową na murawę, ale nie wjeżdżał. Dopiero po co najmniej dziesięciu minutach karetka na sygnałach świetlnych wjechała na płytę stadionu. Szybko się okazało, że karetka nie mogła wjechać, bo nie było w niej kierowcy. ''

 
Zapisane
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Kwiecień 10, 2013, 08:26:45 »

,,- Nie pamiętam jakim cudem udało mi się te narty zapiąć, a tu trzeba jakoś jechać stabilnie i dojechać stabilnie do tego progu, a mnie trochę chwiało wtedy (śmiech). No i tak chwiało mnie, chwiało, a potem chyba... ostatni byłem (śmiech). Wniosek taki, że to nie dla mnie. Piłeś - nie skacz - dodał Piotrek."
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!