Forum Medicina Sportiva
Marzec 29, 2024, 17:54:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To kto tu rządzi????  (Przeczytany 9155 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
piłkarz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« : Sierpień 18, 2009, 21:16:08 »

 To kto tu rządzi?? PZPN , czy Ministerstwa Zdrowia , czy Sportu? Kto może badać piłkarzy? Czy to ciągle nierozwiązana zagadka???
Zapisane
garus124
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 18, 2009, 21:52:55 »

Rządzić chcą wszyscy  i wszędzie . Dlatego taki totalbajzel Co? Co? Co? Ale chyba sąd ma rację . Coś w tym wszystkim nie gra.
Zapisane
news
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 313


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 19, 2009, 07:56:50 »

Na to pytanie będzie prawdopodobnie można odpowiedzieć na początku września. Wiele ustaw i rozporzadzeń  nas interesujących , jest aktualnie przygotowywanych i konsultowanych .Czy wreszcie wszystko stanie się jasne?? Zobaczymy............
Zapisane
signature
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 19, 2009, 08:38:25 »

Jak powinno wyglądać badanie trzynastoletniego piłkarza?     Mój syn wrócił z treningu z informacją , że badania odbędą się w przyszłym tygodniu  na boisku, bez rodziców.   Bardzo mnie to zaniepokoiło . Mogę sobie wyobrazić test sprawnościowy na boisku, trening , mecz ale nie  Smutny badanie lekarskie. nawet weterynarz nie bada naszego kota na trawie.     Czy są przepisy określające  jak takie badanie powinno się odbywać?
Zapisane
tomprzest
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 19, 2009, 09:43:43 »

Droga Pani
Ale właściciele o swoich pupilów dbają ! A kto dba o piłkarzy??? PZPN , działacze???  Za dużo chętnych do grania , aby się nimi przejmować !
Zapisane
garus124
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 19, 2009, 11:14:01 »

Na to pytanie będzie prawdopodobnie można odpowiedzieć na początku września. Wiele ustaw i rozporzadzeń  nas interesujących , jest aktualnie przygotowywanych i konsultowanych .Czy wreszcie wszystko stanie się jasne?? Zobaczymy............
Panie News
Ale czy te przepisy będą obowiązywały ? Czy okaże się ,że nadal obowiązują statuty związków sportowych , a nie przepisy wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Sportu.
Kto będący bardziej w temacie, da odpowiedź?
Zapisane
alikunte0
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 19, 2009, 11:40:47 »

Myślałem ,że tylko u nas badają na boisku . A tu widzę, że chyba w całej Polsce tak jest . To się tylko na krótko zmienia po śmierci ważnego zawodnika. Smutny Smutny Smutny
Zapisane
wicelider
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 19, 2009, 13:32:40 »

Moją córkę od kilku lat lekarz bada w szatni albo na murawie. Jej koleżanka ma dużą wadę wzroku , dzieci przezywają ją "krecik"   nawet trener powiedział  ,że powinna mieć piłkę z grzechotką,żeby ją chociaż słyszeć.   Nic dziwnego  ,że lekarz ją dopuszcza do gry skoro nigdy nie zbadał jej wzroku.    Nie wiem jak mogłoby wyglądać badanie , może :  czy widzisz szyszkę na szczycie sosny? Czy nowe przepisy zapobiegną takim sytuacjom?  Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem
Zapisane
alikunte0
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 25, 2009, 10:29:36 »

PZPN ! a są jakieś wątpliwości ? PZPN to wielka forsa!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!