Forum Medicina Sportiva
Marzec 28, 2024, 18:26:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: EKSTREMALNE CIEKAWOSTKI!!! ;)))  (Przeczytany 84987 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nemo
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 212


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Październik 06, 2011, 06:25:20 »

Witalij Kliczko będzie ubiegał się o fotel prezydenta Ukrainy - poinformował portal Censor.net.ua. Do tej pory legendarny pięściarz, który stoi na czele partii Ukraiński Demokratyczny Alians na rzecz Reform (UDAR) miał walczyć o stanowisko mera Kijowa. Wygląda jednak na to, że jego ambicje są większe!  Chichot
Zapisane
riki.1978
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 305


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Październik 06, 2011, 13:04:21 »

 Duży uśmiech Duży uśmiechDuży uśmiech U nas byłby dobry!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
ansab1
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Październik 19, 2011, 10:52:47 »

Czasami trzeba siłą , jeżeli argumentacja nie skutkuje  Mrugnięcie
Zapisane
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Październik 22, 2011, 08:20:08 »

,,Była lekkoatletka 36-letnia Marion Jones, która ma za sobą m.in. wpadkę dopingową i pobyt w więzieniu, weźmie w tym tygodniu udział w wizytach dyplomatycznych w Serbii i Chorwacji. Misję reprezentowania USA powierzył jej amerykański Departament Stanu. Jones przyleci do Europy w czwartek i tego dnia odwiedzi szkoły w Niszu i Belgradzie, w których uczy się młodzież z biednych regionów byłej Jugosławii, dotkniętych w poprzedniej dekadzie m.in. wojną domową. W piątek Amerykanka odwiedzi Zagrzeb, gdzie weźmie udział w pokazowym treningu koszykarskim z młodzieżą, a także w spotkaniu ze studentami miejscowego uniwersytetu w związku z akcją "Zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz złą decyzję", której patronuje.''
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Listopad 11, 2011, 10:02:36 »

,,Według badań szwedzkiej fundacji "Czysty sport" przeprowadzonych w październiku, aż 83 procent młodych ludzi w wieku 15-25 lat stwierdziła, że osiąganie dobrych wyników w sporcie nie jest możliwe bez środków wspomagających."  Co?
Zapisane
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Listopad 12, 2011, 08:41:07 »

Sopot będzie organizatorem 15. halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w marcu 2014 roku. Taką decyzję podjęła w piątek obradująca w Monte Carlo Rada IAAF.
Zapisane
nemo
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 212


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Listopad 13, 2011, 09:25:03 »

,,Czy wystartuję w zimowych igrzyskach w Soczi w 2014 roku? Czas pokaże. Na razie nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Do olimpiady pozostało sporo czasu. Poza tym zegar biologiczny namawia mnie na macierzyństwo - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej. Bjoergen jest niezwykle doświadczoną zawodniczką ukształtowaną niemal w stu procentach.
- Jedyne co mi pozostało, to praca nad techniką i jej drobnymi szczegółami, których poprawa oznacza ułamki sekund - mówi - w ubiegłym sezonie miałam poważne problemy ze startem w sprintach, a także ze strategią ich rozgrywania. Pozwalałam się zamykać, nie miałam dobrej pozycji na finiszach i w rezultacie przegrywałam. Ten element już dopracowałam.
Norweżka podkreśla też, że ten sezon będzie zupełnie inny od poprzedniego. W dwóch poprzednich najważniejszy był luty i marzec. Teraz priorytetem jest Tour de Ski na przełomie roku, szczyt formy jest więc szykowany na początek stycznia.
- Chciałabym wygrać całą rywalizację, gdyż tylko tego trofeum mi brakuje - powiedziała zdobywczyni jedenastu złotych medali olimpijskich i mistrzostw świata.""
Zapisane
komisarz42
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Listopad 14, 2011, 13:30:27 »

Rywalizacja z naszą Justyną zapowiada się ciekawie!
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Listopad 16, 2011, 07:33:19 »

,,LE MONDE PRZEGRAŁ PROCES Z BARCELONĄ
Francuska gazeta zapłaci FC Barcelonie 15 tys. euro odszkodowania za straty wywołane artykułem opublikowanym w 2006 r. Zasugerowano w nim, że kataloński klub kontaktował się z doktorem Eufemiano Fuentesem, jednym z głównych bohaterów dopingowej afery Puerto. Poniedziałkowy wyrok utrzymuje wcześniejszą decyzję barcelońskiego sądu, który w pierwszej instancji orzekł, że artykuł spowodował straty w wizerunku klubu. "Le Monde" się odwołał, w poniedziałek apelację odrzucono.''

Zapisane
news
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 313


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Grudzień 03, 2011, 09:13:08 »

"Przez Syberię na gapę" to opowieść o samotnym spływie gumowym pontonem, największą syberyjską rzeką Leną. Romuald Koperski zmierzył się z Syberią nie posiadając odpowiedniego sprzętu, zapasu żywności i pieniędzy. Autor był w miejscach, które przez większość dziejów ludzkości pozostawały poza zasięgiem człowieczej wyobraźni. Książka opisuje piękno syberyjskiej ziemi oraz zamieszkałych Syberię narodów, plemion i grup etnicznych. Autor przepłynął pontonem 4500 km! Za tę niezwykłą podróż otrzymał prestiżową nagrodę "Kolosa" oraz tytuł Podróżnika Roku 1999.Najnowsze wydanie jest uzupełnione o niepublikowane wcześniej zdjęcia z Syberii oraz nowy rozdział poświęcony wydarzeniom, o których jeszcze kilkanaście lat temu nie można było pisać!''
Metoda raczej nie do powtarzania!!! Mrugnięcie
Zapisane
ansab1
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Grudzień 05, 2011, 12:15:26 »

Koperski to znawca Syberii!
Zapisane
circus.hej
Użytkownik
**
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Grudzień 21, 2011, 09:53:22 »

20 grudnia 1919 Powstał Polski Związek Piłki Nożnej  Duży uśmiech
Zapisane
riki.1978
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 305


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Styczeń 08, 2012, 13:29:20 »

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Jak obstawiacie?  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Styczeń 08, 2012, 14:45:32 »

I po raz trzeci zwyciężczynią  Tour de Ski!  Chichot
Zapisane
riki.1978
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 305


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Styczeń 31, 2012, 13:58:55 »

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Justyna!!!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!