Forum Medicina Sportiva
Marzec 28, 2024, 14:23:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: I PO CERTYFIKACIE PODSTAWOWYM!  (Przeczytany 50765 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 10, 2010, 21:09:25 »

konsultant krajowy..ktoś niezdrowo się podniecał tym panem i to na tym forum.
taki wspaniały miał być, po prostu pacaneum.
A jest najbardziej indolentny i niemogący ze wszystkich.
,albo na odwrót, co jeszcze gorsze jest dla posiadaczy certyfikatów.
Zapisane
szafran
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 274


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 11, 2010, 03:53:33 »

Niestety najwłaściwszy kandydat nie został rekomendowany ani przez ZG , ani przez ustępującego konsultanta. Nie było  większego wyboru w tej sytuacji  Chichot Gdyby wybór był inny , byłoby jeszcze gorzej!  Co? Co? Co? Na bank! Tylko gorzej!  Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co? Co?
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2010, 10:40:02 wysłane przez szafran » Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 11, 2010, 14:00:34 »

A może być gorzej?Co?Co?Co? Duży uśmiech
Jakoś nie wyobrażam sobie.
Osiągneliśmy dno,patrz projekt ustawy.
Bez zgody konsultanta projekt nie miał prawa osiągnąć etapu konsultacji społecznych.
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 11, 2010, 17:35:17 »

Ja juz wysłałem swoje uwagi. Słowa knot i bubel dominowały w mojej opinii. Ja też zastananawiam się nad dalszym sensem zajmowania się medycyną sportową chociaż pracuję bez kontraktu z nfz. Jak Wam Koledzy udaje sie wyjść na swoje?. U mnie każdy specjalista ma za konsulktacje 20-30 złotych plus stomatolog. A gdzie badania labor. EKG?  ZA EEG zoz ŻYCZY SOBIE 50 zeta. Żeby wyjść na swoje za badanie zawodnika sportów walki trzeba kasować 200 złotych. Ktoś jeszcze kontraktuje med. sport na NFZ? No way! 
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Listopad 11, 2010, 20:16:01 »

moje koszta na kontrakcie z NFZ:
-EKG wysiłkowe cykloergometr robię sam na sprzęcie gminy=0zł)))))
-,Laboratorium,mocz+MOR=15 ZŁ
-przegląd.stom=20zł
-kons.laryng.=35zł
-okulista=37zł
-ortopeda =47zł
koszt piłkarzyka prostego""/por.komplex=moje wydatki=154zł
cena 2010/NFZ=157zł
zarobek=3zety)))
Zapisane
book41
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Listopad 11, 2010, 20:43:55 »

Kolego , nie liczysz swojej pracy? Ja nie mam kontraktu i nie podpiszę , bo nie mam zamiaru dopłacać!
Specjaliści po 50 zł, EEG - 80 zł, laboratorium ok. 35 zł.Cudnie ,że są podbijacze! Ja odpowiadam zainteresowanym : nie mam uprawnień do badań chętnych do uprawiania boksu i wszelkich sportów walki  Mrugnięcie
Jak tu można się ,,nachapać" na badaniu sportowców!  KTOŚ NAPRAWDĘ NIE ZNA POLSKICH REALIÓW!!
Podbijacz to ma dobrze, kasuje 30-40 zł. Wkład : dojazd, RR, jedno przyłożenie słuchawki i pieczątka!!  Duży uśmiech
Ja nie chcę takiej kasy  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Listopad 11, 2010, 21:13:21 »

Tak samo mówię,jak chcą karate i inne duperele,cwaniaki))
Nauczyli się formułki:staramy się o licencje.......itd
A ja na to,nie mam uprawnień i tyle.
taki klub wariatów sztuk walki rozwala cały budżet.
Zapisane
komisarz42
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Listopad 12, 2010, 22:36:39 »

Zaskakujące jest stanowisko konsultanta krajowego. Skoro jest około dwustu specjalistów, to kto zbada dawa razy w roku te ogromne rzesze piłkarzy , nie wspominając innych dyscyplin sportowych. W sumie facet kulturalny, uczciwy , ale jakiś oderwany od rzeczywistości. Na pogawędkach sprawiał wrażenia człowieka siedzącego mocno w temacie. NO CÓŻ , NIE PIERWSZY I NIE OSTATNI GŁĘBOKI ZAWÓD! 
Zapisane
szafran
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 274


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Listopad 14, 2010, 17:53:02 »

Nie ma rozeznania! Są województwa gdzie  do policzenia ich wystarczy palców jednej ręki. Z tej liczby część już od dawna nie pracuje. Nie można sprawy uogólniać! Są wojewodztwa , gdzie liczba specjalistów jest wystarczająca. Nie można tak na oślep produkować certyfikantów. Te sprawy powinny podlegać ścisłej reglamentacji. Od tego są konsultanci regionalni i ich rolą jest nadzór nad ilością osób dopuszczanych do kursów ABC medycyny sportowej! A nie likwidacja całkowita certyfikatów!Trzeba myśleć!!
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Listopad 14, 2010, 19:18:54 »

Nie widzę potrzeby ograniczania liczby przystepujących do ABC.
PTMS z tego żyje.
Zapisane
riki.1978
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 305


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Listopad 14, 2010, 23:06:32 »

Jasne! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech  Niech podwyższą cenę za kurs!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Skrócą kurs do jednego dnia!  Duży uśmiech A jak zabraknie lekarzy, to nich szkolą trenerów!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Jak nie mają pomysłu na zarobek , to niech się przekwalifikują !!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Listopad 15, 2010, 07:26:42 »

tak podwyżka i dużo mniejsza zdawalność testu.niech z gaussa polecą.
tak z 20% zdawalności.
Zapisane
g.mojra
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Listopad 16, 2010, 13:18:33 »

Przesadziłeś!! Zdwalność kursów tylko na poziomie 10% za każdym podejściem i tak aż do skutku  Duży uśmiech Na koniec komis - trzy osoby w komisji i cena egzaminu 600 zł. Duży uśmiech
Zapisane
riki.1978
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 305


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 17, 2010, 20:51:49 »

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Hola !! Zobaczcie na stronę PTMS! Egzamin za darmo!?  Cyrk !! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
tomprzest
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Listopad 18, 2010, 09:51:07 »

Najwyżej zbankrutują i ogłoszą upadłość!  Duży uśmiech Ale na wniosku o dopuszczenie do egzaminu  stoi jak byk: dołączyć ksero dowodu wpłaty za egzamin!  Duży uśmiech Jest jeszcze uwaga : bezpłatny dla uczestników kursu! To znaczy ,że kto chce bez kursu certyfikat , to płaci za egzamin i ma?? TO DOBRY POMYSŁ NA RATOWANIE BUDŻETU !  Duży uśmiech Opatentować i powielać!! Duży uśmiech  hahahaha  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!