Forum Medicina Sportiva
Marzec 29, 2024, 09:11:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: EKSTREMALNE ZACHOWANIA !!!???  (Przeczytany 90369 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
news
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 313


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 20, 2010, 07:13:28 »

Wszystko można kupić !! Dwóch przedstawicieli FIFA uległo prowokacji i okazało się podatnych na korupcję ! Istotna kwestią była tylko suma!!
Zapisane
ansab1
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 20, 2010, 09:07:36 »

WSZYSTKO TO KWESTIA CENY! TYLKO CENY!  Smutny
Zapisane
zulikpiotrek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 20, 2010, 16:16:01 »

Nawet dla FIFA forsa dobra rzecz!  Duży uśmiech
Zapisane
sprinter.mma
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Październik 21, 2010, 15:20:24 »

za szmal wszystko jest  Duży uśmiech
Zapisane
ateibok
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 146


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Październik 24, 2010, 15:26:21 »

,,Siedem osób zginęło próbując wejść na stadion w Nairobii, by obejrzeć mecz dwóch najpopularniejszych kenijskich drużyn piłkarskich Gor Mahia - AFC Leopards. W napierającym na bramy wejściowe tłumie wybuchła panika i ludzie wzajemnie się tratowali.
Dyrektor generalny kenijskiej ligi Jack Oguda zapowiedział wszczęcie śledztwa mającego wyjaśnić przyczyny tragedii. Nie wiadomo dlaczego kibice mieli problem z wejściem na stadion skoro trybuny nie były pełne.
Mecz nie został odwołany. Piłkarze Gor Mahia wygrali 1:0.’’
Zapisane
chocolatte
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Październik 28, 2010, 17:57:44 »

Może musiał się wyładować, haaa czasy takie nerwowe  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
alma.ruta
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 29, 2010, 07:57:29 »

O kim piszesz Chocolatte? Jak się ktoś chce wyładować to niech pomoze starauszce wrzucić węgiel do piwnicy!!
Zapisane
avatar
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 147


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 31, 2010, 15:55:41 »

 a moze zagramy w zagadki - który z polskich trenerow ma najglupsze pomysly
Zapisane
szalonypilkarz
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Listopad 01, 2010, 14:59:50 »


 Włoska "La Gazzetta dello Sport" ujawnia szczegóły scysji między Antonio Cassano a prezydentem Sampdorii Riccardo Garrone. Po kłótni klub zdecydował się zawiesić zawodnika w jego prawach. Czym Cassano rozsierdził działaczy?

Sampdoria zawiesiła Cassano
............

- Wybiegł, gwałtownie trzaskając drzwiami, i wykrzykując epitety - zdradza włoskiej gazecie informator z Sampdorii. - Mocno przy tym przeklinał. Zwyzywał Garrone od p...ych starców. Pocałuj mnie w d..., pier...ol się - krzyczał do szefa klubu. ...... "
ZAJEFAJNIE ! Duży uśmiech A na pomysłach trenerów nie znam się!  Duży uśmiech
Zapisane
ateibok
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 146


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Listopad 03, 2010, 00:08:34 »

,,23-letni piłkarz został pobity w czasie meczu w Człuchowie. Zawodnika zaatakowało trzech pseudokibiców, którzy bili i kopali go po całym ciele - poinformowało Radio Gdańsk. Stan poszkodowanego jest ponoć poważny. "
Zapisane
gringo.kosz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Listopad 03, 2010, 16:12:44 »

a moze zagramy w zagadki - który z polskich trenerow ma najglupsze pomysly
NO I JEST COŚ O TRENERACH!! Duży uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech
,,Artur Boruc przyznał, że komunikacja z Franciszkiem Smudą jest dość trudna. - Skoro trener mówi o sobie, że nie jest miękkim ch... robiony, to powinien do mnie zadzwonić i wyjaśnić, ale widać jego prawda jest prawdą 'najmojszą'
- Trener Smuda jest osobą, która nie umie rozmawiać, słuchać i zrozumieć. Czasami nie kontroluje tego, co mówi. W normalnym świecie za takie teksty dostaje się w pysk. Ja jestem tak wychowany, że jak ktoś mi ubliża to nie będę spokojny.''
Zapisane
riki.1978
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 305


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Listopad 04, 2010, 18:10:30 »

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech  ,,Przyrząd" do robienia  stanie się zbędny???  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
ateibok
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 146


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Listopad 05, 2010, 00:54:29 »

,,Skandal w Niemczech - trener wyrzucony
Do skandalu doszło w niemieckim związku skoków narciarskich. Z funkcji asystenta Wernera Schustera zwolniony został Marc Noelke. Powód? Otóż na jednym z bankietów organizowanym przez federację miał on przedawkować alkohol i obrażać szefa Niemieckiego Związku Narciarskiego. "
Zapisane
ateibok
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 146


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 12, 2010, 00:44:41 »


,,Jeżeli Antonio Margarito (38-6) starał się zmazać plamę jaką było złapanie go na stosowaniu substancji gipsowej przed walką z Shanem Mosleyem, to wybrykiem, jakiego dopuścił się kilka dni temu całkowicie zaprzepaścił jakąkolwiek wiarę w jego niesamowitą odmianę.
Meksykanin, który już w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Manny'm Pacquiao (51-3-2) dopuścił się czynu, który najdelikatniej mówiąc powinno nazwać się karygodnym. Pięściarz podczas rozmowy ze swoim teamem wyśmiał chorobę Parkinsona, z którą od lat zmaga się najlepszy trener świata Freddie Roach. Co ciekawe wtórował mu jego osobisty trener Roberto Garcia.
- Jestem Freddie Roach – mówił udając trzęsącego się Freddiego Roacha, Antonio Margarito.
Trener Margarito dopuścił się także rzeczy niewiarygodnej drwiąc z dyskwalifikacji jaką niedawno Komisja Sportowa wyznaczyła Meksykaninowi. Garcia trzymając w rękach ciężarki starał się prześmiewczo mówić, że właśnie te metalowe wkładki włoży Margarito przed walką z Pacquiao.
- Te ciężarki są idealne! Manny Pacquiao uważaj na siebie, Fredzie Roach…..uważaj! – mówił Garcia.''
Trener wart zawodnika! Obaj powinni być zdyskwalifikowani, bądź ukarani karą pieniężną !!

Zapisane
prakorzen
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 185


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Listopad 14, 2010, 15:18:34 »

,,Na gali UFC 122 w niemieckim Oberhausen Krzysztof Soszyński pokonał na punkty Chorwata Gorana Reljicia. "The Polish Experiment" zdołał zwyciężyć, choć jest pewien, że w trakcie pojedynku złamał rękę!
- Jestem pewien, że ręka jest złamana. Stało się to pod koniec drugiej rundy albo na początku trzeciego starcia - zdradził Soszyński. Co ciekawe, w trzeciej rundzie polski zawodnik wściekle atakował rywala i dążył do zakończenia walki przed czasem. - Przez całą rundę nic nie czułem. Okładałem go i starałem się wygrać przez nokaut - opowiadał po walce. ""

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!