Forum Medicina Sportiva
Marzec 28, 2024, 14:52:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs na Malinę roku 2010 w medycynie sportowej  (Przeczytany 103968 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« : Marzec 06, 2010, 13:03:37 »

Proponuję ogłoszenie konkursu na Malinę roku 2010 w medycynie sportowej-czyli ujawniamy lewe uprawnienia i certyfikaty tzw.podbijaczy kart.
Skany książeczek sportowców podbijanych przez posiadaczy lewych i samozwańczych uprawnień przychodzą na mój e-mail regularnie . Proponuję największe hiciory opublikować na forum. Nadal palmę pierwszeństwa trzyma dzielnie jedna lekarka  dwojga nazwisk Barbara C-K podbijająca kart pieczatką :
"lekarz uprawniony do badań profilaktycznych w dziedzinie medycyny sportowej"
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 18:08:02 wysłane przez czarlena » Zapisane
g.mojra
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 07, 2010, 00:55:10 »

Rozpropagować wśród sportowców niech przyślą skany swoich kart!!
Zapisane
nemo
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 212


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 07, 2010, 09:31:49 »

popieram Uśmiech
Zapisane
janusli
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 07, 2010, 13:46:00 »

W nagrodę proponuję przepisy aktualnie obowiązujące i dostępna ksiązke z medycyny sportowej. Do mnie również przysłano wiele skanów kart sportowców. O dziwo , jest dużo prawidłowych pieczątek lekarzy figurujących na wczśniejszej liście z  nazwiskami. Jak dobrze,że te listę zachowalismy Uśmiech Uśmiech :)Podaje jeszcze raz swój adres. Czekam na skany. janusli@wp.pl
Zapisane
yap3worship
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 07, 2010, 18:23:26 »

Proponuję ogłoszenie konkursu na Malinę roku 2010 w medycynie sportowej-czyli ujawniamy lewe uprawnienia i certyfikaty tzw.podbijaczy kart.
Skany książeczek sportowców podbijanych przez posiadaczy lewych i samozwańczych uprawnień przychodzą na mój e-mail regularnie . Proponuję największe hiciory opublikować na forum. Nadal palmę pierwszeństwa trzyma dzielnie jedna lekarka  dwojga nazwisk Barbara C-K podbijająca kart pieczatką :
"lekarz uprawniony do badań profilaktycznych w dziedzinie medycyny sportowej"
A TAK TREŚĆ PIECZĄTKI:,, lekarz uprawniony do orzekania w sporcie amatorskim" jest prawidłowa?
Zapisane
book41
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 08, 2010, 09:06:15 »

Nieprawidłowa jest również taka treść pieczątki ( mimo, że lekarz ma uprawnienia do badania sportowców): ,,uprawniony do orzecznictwa sportowo-lekarskiego na poziomie podstawowym. Certyfikat PTMS nr..."To jest treść znajdująca się na otrzymanym certyfikacie. Wg prawników jest ona zgodna z prawem , ale zgodnie z wytycznymi PTMS, nie jest prawidłowa. Za to Malin chyba nie bedzie, ale wytyczne PTMS obowiązują Zawstydzony
Zapisane
b.drang
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 09, 2010, 00:29:32 »

Hej, dobry konkurs! Malina dla doktorka Szok Duży uśmiech Z politowaniem
Zapisane
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 10, 2010, 09:55:21 »

No to mamy nowe hiciory i kandydatów na malinę 2010.
1.Pieczątka na karcie sportowca:
Ignacy P. Starszy felczer medycyny Myślibórz   -ale czad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tego jeszcze nie było
2.Anna G. Neurolog uprawniona do badań profilaktycznych w zakresie medycyny sportowej Szczecin. (ciekawe kto uprawnił?Co?Co?)
3.No i wreszcie stara znajoma  Barbara C-K. lekarz medycyny uprawniona do badań profilaktycznych w zakresie medycyny sportowej  Szczecin) Kurna co się dzieje w tym Zachodnio-Pomorskim?Co?Co?)
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 10:00:46 wysłane przez czarlena » Zapisane
pap.kolano
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 10, 2010, 10:41:25 »

Tak jest w całej Polsce! Ale my juz wiemy dużo , bo jesteasmy ciaggani po sądach jako świadkowie naszej tragedii. Żegnaj KOLEGO! I wiemy jak to ma wyglądać, a dalej jest tak samo. Była duża akcja informacyjna w lokalnej prasie i telewizji. Dllatego wysyłamy te ksera kart , bo teraz nie ma tej listy, która była wcześniej.To jak ma taką pieczątkę , to chyba ma uprawnienia? No nie?Oczywiście poproszę kolegów , aby wysyłali pieczątki lekarzy bez swoich nazwisk. Prezesi proszą panią doktor lekarz klubową . Chyba tą z dwoma nazwiskami. Ona bada duży teren . Jest na wszystkich kartach sportowców z którymi rozgrywamy mecze.Ale po jednym z takich badań niektórzy koledzy poszli badać się prywatnie , bo się bali o swoje zdrowie.
Zapisane
rem.bal7
Użytkownik
**
Wiadomości: 61


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 10, 2010, 20:25:32 »

a ja jestem z mazursko-warmińskiego i gram w piłkę od bardzo dawna i zadnego lekarza nigdy nie widziałem, to u was jest lepiej, bo ktoś was bada
Zapisane
vanc.olimp
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 10, 2010, 22:20:59 »

U nas w Pomorskim jest jeszce inaczej.Przychodzisz do lekarza, pyta cię czy jesteś zdrowy i masz pieczątkę Co?
Zapisane
kibic
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 11, 2010, 00:18:53 »

Bywało różznie, ale jak się sportowiec zgłaszał, to był badany. Gorzej się działo gdy tylko przynoszono karty. Ale ta metoda odeszła szczęśliwie dla wszystkich do lamusa.
Zapisane
janusli
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 12, 2010, 00:30:36 »

Drodzy sportowcy, działacze i trenerzy. Przysyłacie  niewłaściwe skany, czy ksera. To nie ma być: zdolny do gry, zdolny do uprawiania sportu amatorsko, zdolny do treningu ogólnorozwojowego z wyłaczeniem udziału w zawodach. Proszę przesyłać treść indywidalnych pieczątek lekarskich. Ale dziękuję za ogromne zainteresowanie tym tematem.
Zapisane
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 12, 2010, 09:33:21 »

Do mnie też trafia sporo skanów pieczątek lekarskich.Jest wsród nich sporo lekarzy posiadających certyfikat PTMS ale z nieprawidłową treścią pieczątek.Na Maliny to nie ciągnie ale też jest to patologia.
Myślę że pod koniec roku wszystkie skany przeslemy do ZG PTMS. Niech wreszcie zareagują.Można pomyśleć też o przesłaniu tych skanów do sądu koleżeńskiego NIL.Co o tym myślicie? Lewym mówimy zdecydowane  NIE.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2010, 12:50:12 wysłane przez czarlena » Zapisane
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 12, 2010, 10:00:34 »

Właśnie przed chwilą rozmawiałem telefonicznie z Kancelarią Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej NIL. Zasugerowano mi by złożyć odpowiednie pismo do Prezesa NIL z opisem problemu i załączyć do pisma skany pieczątek z lewymi uprawnieniami.No to co ? Zaczynamy?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!