Forum Medicina Sportiva
Marzec 29, 2024, 01:52:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs na Malinę roku 2010 w medycynie sportowej  (Przeczytany 103972 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Marzec 13, 2010, 14:14:31 »

[ My wykrzyczymy te nazwiska.  Co? ???Tego wymaga od nas  śmierć wielu naszych kolegów z boisk!Odpowiecie za to , czego nie zrobiliście, albo zrobilście źle!
[/quote]
bez komentarza
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Marzec 13, 2010, 14:16:05 »

Panie Manhunter, jeżli sprawy są w trakcie badania , to nie podaje się tego do wiadomości publicznej.U lekarza podejrzanego o tego typu machlojki pojawi się kontrola Narodowego Funduszu Zdrowia , a poza tym dostanie wezwanie do sądu . Proszę cierpliwie czekać..........
cekajcie i wysyłajcie)))))
Zapisane
yap3worship
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Marzec 13, 2010, 15:19:14 »

tak,teraz przeczytajcie to co zostało napisane/2x zanim wyślecie skany
Bądźcie pewni,że skan   z waszą pieczątką już tam jest..
z dopiskiem życzliwego trenera lub działacza-"nie było konsultaci okulistycznej,nie był u laryngolaga
zamiast rowerka przysiady robił........"
to ci sami,którzy błagali was o podbicie,"bo jutro jest maecz......."
Na koniec,to forum ogólnodostępne,jeszcze jest non nocere i wielu innych.
Inicjałów też proponuję nie podawać.........
Panie Manhunter , Towarzystwo pokrzywdzonych sportowców przez lekarzy IKAR ,nie będzie zajmowało się takimi drobiazgowymi sprawami .My będziemy od pomocy sportowcom , którzy ulegli wypadkowi , którzy przez uprawianie sportu utracili możność podjęcia pracy zarobkowej . Również do naszych zadań będzie należała pomoc sportowcom , którym lekarze bez ich wiedzy zaaplikowali doping . Natomiast niewywiazywanie się z kontraktu podpisanego z NFZ przez lekarza, powinno dać nam znaczne wsparcie finansowe w tych poczynaniach. O innych sprawach nie wypowiadam się, jestem tylko sportowcem.
                         Ikar
Zapisane
checker.kolo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Marzec 13, 2010, 16:00:15 »

,,jeszcze jest non nocere " doktorkom , czy sportowcom? Ostra sieka.
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Marzec 13, 2010, 16:25:52 »

tak,teraz przeczytajcie to co zostało napisane/2x zanim wyślecie skany
Bądźcie pewni,że skan   z waszą pieczątką już tam jest..
z dopiskiem życzliwego trenera lub działacza-"nie było konsultaci okulistycznej,nie był u laryngolaga
zamiast rowerka przysiady robił........"
to ci sami,którzy błagali was o podbicie,"bo jutro jest maecz......."
Na koniec,to forum ogólnodostępne,jeszcze jest non nocere i wielu innych.
Inicjałów też proponuję nie podawać.........
Panie Manhunter , Towarzystwo pokrzywdzonych sportowców przez lekarzy IKAR ,nie będzie zajmowało się takimi drobiazgowymi sprawami .My będziemy od pomocy sportowcom , którzy ulegli wypadkowi , którzy przez uprawianie sportu utracili możność podjęcia pracy zarobkowej . Również do naszych zadań będzie należała pomoc sportowcom , którym lekarze bez ich wiedzy zaaplikowali doping . Natomiast niewywiazywanie się z kontraktu podpisanego z NFZ przez lekarza, powinno dać nam znaczne wsparcie finansowe w tych poczynaniach. O innych sprawach nie wypowiadam się, jestem tylko sportowcem.
                         Ikar
Nie,Ikar,ale,Janosik
Zapisane
yap3worship
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Marzec 13, 2010, 16:34:08 »

Panie Manhunter, do Janosika żywię ogromną sympatię , ale jego postępowanie było poza granicami prawa. Jak Towarzystwo będziemy  się kierować tylko  obowiązującym prawem.Życzę udanej niedzieli!Hejo!
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Marzec 13, 2010, 16:41:23 »

Panie Manhunter , my się chyba rzeczywiście nie rozumiemy . Te sprawy są w rękach naszych prawników i oni zbierają materiały aby tym zainteresować NFZ i sądy. Sprawa jest w trakcie negocjacji z Narodowym Funduszem .Chodzi o to ,ze lekarz taki bedzie zmuszony oddac pieniądze. Kwestia , ile z tego moze otrzymać nasze Towarzystwo.Ale nie musi sie Pan obawiać o siebie .Zbieramy bardzo rzetelnie dowody , to nie beda sprawy poszlakowe . Jeśli ma Pan czyste sumienie , prosze nie panikować. Ze sportowym pozdrowieniem
                         Ikar
Myślę,że,wiele,meczy,w,niższych,klasach,rozgrywkowych,nie,odbędzie,się,w,rundzie,wiosennej.
Osobiście,od,tego,momentu,rygorystycznie,wymagam,wszystkich,konsultacji.
A,trenerów,i,działaczy,odsyłam,do,tego,forum,i,Ikara))))))
Będą,wysyłać,karty.............niepodbite,w,całkowitej,zgodzie,z,przepisami,NFZ,w,majestacie,prawa
Zapisane
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Marzec 13, 2010, 17:29:53 »

Jeżeli Kolega Manhunter nie będzie podbijała kart pieczatką z certyfikatem to zrobią to felczerzy i inni lekarze bez certyfikatu. W piłce kopanej to norma. Tak z czystej ciekawości Kolega jaki region reprezentuje? No czywiście jeżeli to nie jest tajemnica Duży uśmiech
Ale tak a propos. Czy NFZ nie kontroluje u Kolegi prawidłowej realizacji kontraktu?
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Marzec 13, 2010, 17:55:09 »

Kontrola,NFZ,z,zasady,kończy,się,karą,finansową
Taka,jest,racja,bytu,kontroli Duży uśmiech
tak,byłem,kontrolowany-964,PLN.kary
za,brak,paszportów,technicznych-modułu,EKG+zestaw,do,p.wysiłkowych,USG
IKAR,tych,pieniędy,nie,dostanie,jedyna,pociecha))) Mrugnięcie
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Marzec 13, 2010, 18:07:45 »

aaa,jeszcze,brak,skierowań,(3)od,lek.rodzinnego
Na,marginesie,kontrolerów,było,2,płci,obojga,bardzo,sympatyczna,para.
Pokazali,mi,też,powód,kontroli,na,piśmie.
Donos,rzecz,jasna.Stek,oszczerstw,które,kontrola,nie,potwierdziła,ale,znalazła,coś,innego.
taka,racja,bytu,i,natura,kontroli,jest.
Dlatego,koledzy,i,koleżankinie,dajcie,się,sprowokować,bo,sami,za,to,możecie,słono,zapłacić.
Każdy,miecz,ma,2,końce Duży uśmiech
Zapisane
news
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 313


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Marzec 13, 2010, 18:17:00 »

Dlatego my z certyfikatami powinniśmy badać  ( oczywiście na miarę możliwości danego terenu), aby nie prowokować działaczy sportowych do korzystania z ,,pogotowia sportowego". I co z tego ,że ja nie mając kontraktu z NFZ wysyłam sportowców do kolegi z sąsiedztwa, jeżeli i tak piłkarskie kluby sportowe korzystają z wspomnianych usług. Piłki nożnej chyba nie da sie uzdrowić?!?
Zapisane
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Marzec 13, 2010, 18:32:14 »

No i o to chodzi. Badać powinni lekarze z uprawnieniami.Każdy z nas wie ile pieprzenia się z PTMS-em wymaga uzyskanie i utrzymanie certyfikatu. Udział w zjazdach ,kongresach, szkoleniach i zdawanie egzaminów. Taki kłusownik z lewą pieczatką ma w du.......ie ten cały galimatjas i zwyczajnie wyrabia sobie pieczątkę i klepie nia w szatniach. Konkurs na Malinę ma za zadanie wyeliminować własnie takich nieuczciwych lekarzy. O ile zrozumiałem Kolega Manhunter posiada certyfikat i działa w majestacie prawa. Więc nie ma o co się obrażać i mówić ,że zgłoszenie problemu do NIL to donos. Patologię nalezy tępić w zarodku i to ma właśnie na celu nasze działanie a IKAREM to bym się  nie przejmował Duży uśmiech
Zapisane
yap3worship
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Marzec 13, 2010, 18:43:21 »

Towarzystwo sportowców poszkodowanych przez lekarzy również ma zamiar walczyć tylko z patologią i sądzi ,że uda mu się nawiązać współparacę z Panami Doktorami  z którymi tutaj dyskutuję. Ale na dzisiaj już dosyć , obowiązki wzywają . Runda piłkarska się rozpoczyna , trzeba zadbać o kondycję Uśmiech
                   Ikar
Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Marzec 13, 2010, 19:03:24 »

Ale od takiego kłusownika,nikt pieniędzy nie ściagnie.
Natomiast łatwo zrobić donos i sprowadzić kontrolę na lekarza z uprawnieniami,z kontraktem z NFZ.
Zarzuty mogą byc wyssane z palca,ale wierzcie mi,kontrolerzy NFZ zawsze coś znajdą.
Taka jest racja bytu kontroli.Nie wyjdą dopóki nie znajdą.
Kto miał nieplanowaną kontrolę i nie został ukarany finansowo?
Nie znam takich przypadków,ale proszę.........kto?
Ikar chce łapać lekarzy uprawnionych,natomiast prawdziwi przestępcy,odpowiedzialni za np. niedozwolony doping,badający w szatniach 5 minut przed meczem będą to dalej robić.


Zapisane
manhunter
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 393


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Marzec 13, 2010, 19:06:47 »

I na to nie ma zgody.
To mi przypomina nie tak odległe czasy rządów pewnej partii
Dajcie mi człowieka a paragraf sam się znajdzie.
Macie tak krótką pamięć?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!