Forum Medicina Sportiva
Marzec 29, 2024, 01:48:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hurrraaaaaaaaa ! Pojawiły się pierwsze nazwiska na stronie PTMS  (Przeczytany 38267 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
czarlena
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Luty 17, 2010, 22:41:31 »

Jak jak ? PO PIECZĄTCE na której jak wół jest napisane: lekarz uprawniony do orzekania w sporcie itd... z numerem certyfikatu, a o wydanie karty możesz zawsze poprosić trenera. No chyba że to dokument tajny/sekretny:)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 22:43:20 wysłane przez czarlena » Zapisane
k.checik
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Luty 18, 2010, 10:15:49 »

Ciekawe! Numer telefonu do uprawnionej lekarki daje ZZPN / a tam na pieczątce pisze uprawniona do badań profilaktycznych lekarzy . Czyli jest uprawniona , ale nie ma tego numeru i na liscie , którą otrzymałem od kolegi działacza nie ma jej na liście. To taka wcześniejsza lista z numerami ale i z nazwiskami. To znaczy ,że uprawnienia zostały jej nadane przez inna instytucje niż Towarzystwo Sportowe?Pozdrawiam i prosze o wytłumaczenie , bo nie mam juzkogo o to zapytać. Na poprzednie pytania do sekretariatu nie otrzymałem własciwej odpowiedzi. Może tu są bardziej zorientowani? Dziękuję.
                  Kazimierz chęcik
Zapisane
biwak
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Luty 18, 2010, 13:09:43 »

Zawodnik nie widzi karty tylko może powiedzieć jak wyglądało badanie .    ZDARZA SIĘ TO W RÓŻNYCH MIEJSCACH , jeżeli mecz jest za 30 min to bywa tak ,że odbywa się na trawniku , korytarzu albo ławce.
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Luty 18, 2010, 16:38:16 »

Ciekawe! Numer telefonu do uprawnionej lekarki daje ZZPN / a tam na pieczątce pisze uprawniona do badań profilaktycznych lekarzy . Czyli jest uprawniona , ale nie ma tego numeru i na liscie , którą otrzymałem od kolegi działacza nie ma jej na liście. To taka wcześniejsza lista z numerami ale i z nazwiskami. To znaczy ,że uprawnienia zostały jej nadane przez inna instytucje niż Towarzystwo Sportowe?Pozdrawiam i prosze o wytłumaczenie , bo nie mam juzkogo o to zapytać. Na poprzednie pytania do sekretariatu nie otrzymałem własciwej odpowiedzi. Może tu są bardziej zorientowani? Dziękuję.
                  Kazimierz chęcik
Do badań profilaktycznych lekarzy?Co??? Ale takie "cóś"  nie istnieje. Nawet na pieczątce medycyny pracy jest wpis  :
badanie profilaktyczne przeprowadził ....... i na dole jest numer nadany przez WOMP. Lekarze również podlegają medycynie pracy. Swojego czasu izby lekarskie do prawa wykonywania zawodu lekarza wymagały badania specjalisty medycyny pracy lub internisty z dwójką. Na pieczątce lekarza z certyfikatem ma być NUMER CERTYFIKATU PTMS
To się nadaje do prokuratora. Jeżeli Pan zobaczy taka pieczątkę to błagam prosze zrobic zdjęcie komórką, a ja osobiście sprawą się dalej zajmę. Co ma badanie lekarzy wspólnego z medycyną sportową. Powiem krótko i dobitnie Ku.........ich mać była,.
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Luty 18, 2010, 19:10:15 »

proszę Pana , proszę podać adres internetowy to jak skserujemy te różne pieczątki , to przyślemy z prośbą o pomoc w rozpoznaniu , który lekarz ma prawo badać sportowców.
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Luty 19, 2010, 13:16:29 »

profu1965@o2.pl
Czekam
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Luty 20, 2010, 09:50:57 »

dzięki za adres , zmobilizuję kolgów do wysłania ksero swoich kart sportowca,pozdr.
Zapisane
fansport
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Luty 20, 2010, 14:11:17 »

Ja też poproszę Uśmiech
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Luty 21, 2010, 21:13:55 »

Wszystkim którzy wysyłali ksero kart z lewymi uprawnieniami bardzo dziekuję. Hicior dnia to "lekarz uprawniony do badań profilaktycznych sportowców". Zastanawiam się gdzie to wysłać. Izba lekarska? Prokuratura ? Czy może ZG PTMS i Biuro Certyfikatów?
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Luty 21, 2010, 23:09:13 »

Panie CKOne
My będziemy wysyłać skany kart swoich, ale my nie wiemy który z lekarzy nie ma uprawnień . To proszę nam meilem odpisywać czy to był lekarz który mógł robić te badania, czy nie. To będziemy wiedzieli do którego lekarza nie trzeba chodzić Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
barca.jw5
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Luty 21, 2010, 23:14:09 »

Ja też poproszę Uśmiech
Coś ty, pan CKOne podał swój adres internetowy. Popatrz wyżej. Możemy zrobić taką ogólnopolską akcję z przesyłaniem skserowanych pieczątek lekarzy do sprawdzenia, czy mogą nas badać!Ja slyszałem ,że nawet ginekolodzy i dentyści nas badają. Szok  Co? Co? Co?
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Luty 22, 2010, 18:09:27 »

Każdemu działaczowi i trenerowi który przyśle mi skan karty sportowca z pieczątkami lekarzy odeślę info o legalności (lub nie ) uprawnień lekarza.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!