Forum Medicina Sportiva
Kwiecień 20, 2024, 14:52:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: LISTA LEKARZY z CERTYFIKATAMI  (Przeczytany 32781 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« : Styczeń 26, 2010, 23:15:16 »

Proponuję w tym wątku wpisywać dane lekarzy posiadających aktualne certyfikaty PTMS.
z uwzględnieniem następujących danych:
1.Imię i nazwisko
2.Rodzaj certyfikatu (podstawowy/zaawansowany) i data ważności certyfikatu.
3.Miejsce wykonywania badań z uwzględnieniem województwa i adresu lokalizacji przychodni lub gabinetu.
4.Dane kontakowe lekarza (telefon, e-mail, strona www)

Co Wy na to? Skoro admin witryny PTMS nie kwapi się do umieszczenia naszych danych to zróby to sami.
Zapisane
marjark
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 251


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 27, 2010, 08:33:48 »

Nie jest to dobry pomysł. Lista  z danymi powinna być  w miejscu w którym od początku była.Tu jest forum dyskusyjne. NIC INNEGO! Sa problemy , ktore trzeba rozwiazywać, jest potrzeba informacji.
Zapisane
elminio
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 27, 2010, 22:45:08 »

Zmienią się nasze numery. Ja jestem w posiadaniu starej listy z nazwiskami i rodzajem certyfikatu. . Posprawdzamy sobie zmiany jakich dokona nowy ZG. Oj , będą  zmiany!
Zapisane
CK.One
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 27, 2010, 23:24:22 »

Jakie zmiany masz na myśli  Co??? Czystki i represje wobec niepokornych się zaczną czy cóś Duży uśmiech
Zapisane
elminio
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 28, 2010, 00:32:18 »

Raczej nagrody dla pokornych Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane
a.sagad
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 28, 2010, 10:53:54 »

No nie!!!!!w tym roku wygasają certyfikaty zaawansowane dla około 30 lekarzy . W tej liczbie jest lekarz kadry narodowej siatkarzy. Może w szczególnych przypadkach i miejscowościach gdzie nie ma i nigdy nie będzie szans na specjalistę medycyny sportowej te zaawansowane beda utrzymane aż do mozliwosci zrobienia państwowej umiejetnosci. Na taka decyzje jest zapotrzebowanie społeczne . Chyba nie wszyscy bądący u góry  zrobili sobie dekapitację , zamiast depilacji?ELYTA OMYLNĄ JEST I BASTA!
Zapisane
g.gabaryt4
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 29, 2010, 00:21:21 »

Ciekawe jak będzie wygladał Zarząd , jeśli pozostaną tylko specjaliści medycyny sportowej ?Ale wszystko jeszcze możliwe !
Zapisane
me.sib.ze
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 29, 2010, 10:27:16 »

Jakie zmiany masz na myśli  Co??? Czystki i represje wobec niepokornych się zaczną czy cóś Duży uśmiech
SZCZEGÓLNIE TO CUŚ MNIE INTERESUJE. Kiedyś zwycięzcy pozwalali sobie na gesty szlachetne i tym zjednywali sobie wcześniejszych przeciwników . Ale nie w tym rzecz.Nie mogą utopić medycyny sportowej dla swojego widzimisię. Bo na to wszyscy logicznie myślący , bo chyba tacy są jeszcze, mam nadzieję ,że NIE POZWOLĄ!
Zapisane
k.funny
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Styczeń 30, 2010, 00:44:38 »

Może to i racja . Bo skąd taki sędzia sportowy będzie wiedział kto ma te uprawnienia?
Zapisane
rubensik3
Użytkownik
**
Wiadomości: 76


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 30, 2010, 11:23:57 »

Jakie zmiany masz na myśli  Co??? Czystki i represje wobec niepokornych się zaczną czy cóś Duży uśmiech
Oczywiście , jest ogromna psychoza strachu. TAKIEGO POSUNIĘCIA ZG w sprawie certyfikatów zaawansowanych nikt sie nie spodziewał.Cóż, nowe wladze , nowe rządy . Nikt nie spodzewał sie , że będzie lepiej. Ale takiej beztroski o tych , którym mieliśmy służyć  NIKT NIE PRZEWIDZIAŁ.Moze być już tylko gorzej.AMEN!
Zapisane
b.gigant
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Styczeń 30, 2010, 12:05:05 »

nie kumacie nic? Władza nowa idzie na rękę . mapa bez nazwisk , lista bez nazwisk. kto bedzie wiedział czy doktorek ma prawo badac sportowca i jakiego sportowca. demokracja pełna .i po co ta walka. robić salate  Duży uśmiech po co ta zadyma, jest git. Duży uśmiech
Zapisane
r.wilga
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Styczeń 30, 2010, 13:08:27 »

Proponuję w tym wątku wpisywać dane lekarzy posiadających aktualne certyfikaty PTMS.
z uwzględnieniem następujących danych:
1.Imię i nazwisko
2.Rodzaj certyfikatu (podstawowy/zaawansowany) i data ważności certyfikatu.
3.Miejsce wykonywania badań z uwzględnieniem województwa i adresu lokalizacji przychodni lub gabinetu.
4.Dane kontakowe lekarza (telefon, e-mail, strona www)

Co Wy na to? Skoro admin witryny PTMS nie kwapi się do umieszczenia naszych danych to zróby to sami.

NIE WPISZĘ SWEGO NAZWISKA TUTAJ. Zwyczajnie boję  się. Mam dobry kontrakt z NFZ, nie chce stracic certyfikatu . Łaska pańska na pstrym koniu jexdzi . wpadna i jak się chce  to zawsze kij sie znajdzie . Zabiora certyfikat podstawowy i co? Ciesze się,że  są jeszcze odważni . Popieram cała akcję .Jestem oburzona znieczulica panujaca wsród  kregów nowej władzy . Sportowca maja za nic , lekarze dla nich to chłam. Trudno nie bac sie.
Zapisane
mkart13
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Styczeń 31, 2010, 16:47:45 »

Zastanawiam się nad takim posunięciem . Ale w końcu jestem młody i doczekam się jeszcze wymiany wielu członków ZG. Byle  doczekać do wyborów i nie dac się wpuścić w maliny ! Tej władzy już nikt nie uwierzy!Nagrabiła w tak krótkim czasie tyle, co inni przez całe lata Co? Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
tomprzest
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 28, 2010, 11:47:49 »

Hej!
Miało byc jakieś spotkanko władz z Nowym. Coś wiadomo w tej sprawie?
 
Zapisane
sprinter.mma
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 28, 2010, 17:15:14 »

ktoś se robi jaja, na tej liście niema nazwisk, to jak dowiedzieć sie kto może badac
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!